אודות

ברוכים הבאים לאתר D&Y Beauty, העסק המשפחתי שלנו

חברתינו D&Y Technology הוקמה בשנת 2014 ע"י יונתן סייג, החברה מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי אלקטרוניקה וסלולר, אחרי נסיון של שנים בתחום הייבוא החלטנו במשפחת D&Y לפתח את תחום הביוטי והקוסמטיקה לכן הקמנו את D&Y Beauty  אז ברוכה הבאה לאתר שלנו.

הבעיה העיקרית שרוב החברות לא שולחים מוצרי פרימיום לישראל, לכן החלטנו בD&Y Beauty להרים את הכפפה ולהשיג לכן את כל מוצרי הפרימיום מהחברות המובילות בעולם במחירים הכי זולים. כולי תפילה שנצליח להביא לכן את כל מוצרי הביוטי והקוסמטיקה עד לדלת ביתכן ולהעלות חיוך על פניכן.

D&Y Beauty  הוקמה כדי לתת מענה נרחב לכל נשות עם ישראל חובבות הביוטי והקוסמטיקה, אנו מתחייבים להביא לכן מגוון רחב של מוצרים מהמותגים המובילים בעולם, במחירים אטרקטיביים במיוחד. בהמשך הדרך גם מותגי פרימיום כגון: Elizabeth Arden. Estee Lauder, Dior, Mac, Nars, Huda, L.A. Girl

החזון שלנו

החזון שלנו בעזרת ה' ובעזרתכן להביא לכן בכל חודש מותגים חדשים במחירים שלא נראו כמותם בארץ, בכל חודש יעלו באתר מוצרים חדשים במיוחד בשבילכן ממגוון החברות המובילות בעולם.

המוצרים שלנו הינם מקוריים 100% בייבוא מקביל ממדינות שונות כגון USA, והאיחוד האירופי ומי יודע אולי עכשיו עם הסכם שלום החדש נוכל להביא לכן מוצרי פרימיום מאיחוד האמירויות.

קניה מהנה

× במה נוכל לעזור?